Čas na změnu

3. února 2014 v 2:58 | Atyiya |  Ze života...
Je to zvláštní... divné... podivné... nezvyklé... a pochybné...

... ale je to tak. Opět jsem zabloudila do blogových vod. Dnes jsem zkoukla a zhodnotila situaci na svých blozích. Na tomto, na jeho nástupci, ke kterému jsem ve skutečnosti nic moc nepřilnula a na jednom tajném, na který mi teď někdo nepovolaný přišel. :)
Rozhodla jsem se, že se vrátím, své důvody se pokusím osvětlit v zápětí. A proto projdu obsah těch blogů a smažu je, chtěla bych začínat s čistým štítem. Tady to taky trochu vyčistím, přeci jenom, stejně jako autorka, měl by i blog dospět a prezentovat se určitým způsobem.
V poledních pěti letech se stala spousta věcí, na mnoho z nich nejsem pyšná, ale za některé jsem skutečně ráda. Proto bych si ráda ze svých blogových začátků vzala to nejlepší a to, co se moc nepovedlo, bych si chtěla vzít jako inspiraci, abych se mohla poučit, být lepší a někam se dostat.

Nacházím se teď ve složitém období, je to jedna velká změna. Ale hlavní je můj dobrý pocit. Vím, že následujících pár měsíců bude důležitých a stejně tak i náročných, ale výsledek, bude stát za to. Když jsem na svůj starý blog znovu narazila a začetla se do starých článků, tak mě napadlo, že je to něco, co mi teď chybí. Nebudu si namlouvat, že mi to ještě pořád bude veršovat a psát, tak jako kdysi, ale psaní na blog je úžasné v jedné věci - člověk si nehorázně srovná myšlenky a spoustu věcí si ujasní. A třeba je zrovna tohle to, co mi teď chybí a co mi pomůže se dostat ještě dál.

Pokud mi při tom budete stát po boku, číst moje výplody a psát komentáře, tak to bude bezva.

Aty.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 3. února 2014 v 5:44 | Reagovat

Já bych to tady ani nepromazával... byl to tvůj Bohunko život a tu minulost, i když ji tady smažeme, nosíme stále v sobě, v mysli i v srdci. Ale jak chceš, je to tvůj blog. Každopádně jsem rád, že jsi zase tu a tak vítej. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama