Adoptuju dásně... zn. spěchá!

17. února 2014 v 1:34 | Atyiya |  Výdeptníček
Původně jsem Vám chtěla napsat o své nové práci, ale tam zatím všechno klape, takže se potřebuju vypsat spíš z akutnějších trablů.

Poslední dobou to s přítelem není ono. Komunikace trošku vázne a přijde mi, že se drží zpátky. Tak mi došla trpělivost a po velice "vydařeném" valentýnu jsem se rozhodla to nějak vyřešit. Šéfová mi radila počkat a kamarád zase říkal, že je to divné a nějak to "smrdí". Řekla jsem si, že nejjednodušší bude si normálně promluvit. Po včerejšku jsem měla depku, ale když jsem si srovnala myšlenky, tak mi bylo líp.
Když jsem se konečně odhodlala mu zavolat, tak mi řekl, že je někde se spolubydlícím a že mi zavolá, až dojdou domů. Což mě trochu otrávilo, protože jsem hovor schválně odkládla na pozdní hodinu, aby byl doma. Nakonec se ozval asi v jednu v noci. Odhodlaně chtěl vědět, o čem tedy chci mluvit. Zeptala jsem se co se děje. Před jistou dobou nastal změna a samo se to nespravilo (myslela jsem, že je to stresem ze zkouškového - pracuje a studuje zároveň, ale zkouškové zdárně ukončil a nic...) Na to mi on řekl, že někteří lidé nemají to štěstí, aby jim partneři říkali, co se jim nelíbí a co je potřeba změnit a proto se musí ptát, co se děje... Načež jsem mu řekla, že na všem, co mi řekl postupně pracuji. A on, že to je dobře a mám vytrvat a ono se to spraví. Tak jsem mu řekla, že mě mate, proč se tak chová a co s tím. Načež konstatoval, že s ním asi nechci být. Což není pravda, chci s ním být, jenom bych ráda, aby to bylo takové milé, příjemné a prostě "milující". Taky jsem mu říkala, že si přijdu jako ta, která na sobě musí pracovat, zatímco on je ten dokonalý. Na to se ohradil, že on na sobě maká nepřetržitě. A tak jsem mu připomněla, že veškeré mé přpomínky zůstávají nevyslyšené a na poslední mi dokonce řekl, že se mu nechce. Myslím, že si to trochu vzal k srdci. Musíme počkat a snad to bude lepší.
Dnes, když jsem s ním telefonovala, tak se mi zdál trochu milejší (i přesto, že zítra oba brzo vstáváme a už jsme byli unavení) a povídali jsme si o olympiádě. Těším se, až to bude zase dobré. Za týden máme výročí čtvrt roku, tak snad ho přesvědčím, půjdeme se pustit létající lampión a uděláme si nějakou společnou fotku.Šéfová na mě pilně pracuje, prý ze mě udělá labuť. Těším se na to a je mi jasné, že musím makat a nepřestávat.
Přítele jsem ukecala, že se sním budu dívat na hokej se slovenskem, trochu se vzpíral, ale nakonec ustoupil... Tak uvidíme, co bude dál.

Vaše Aty.

PS: K tomu nadpisu, mám aktuálně zánět dásní a trpím jako pes. Při mluvení, při jídle i jen tak, už jsem z toho naprosto otrávená a nic se mi nechce. (Je to dokonce horší, než když holku bolí břicho při cyklu).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 18. února 2014 v 11:11 | Reagovat

Já měl zánět někdy o Vánocích a vyléčil jsem si to kloktadlem Parodontax.
S tím klukem se mi to taky moc nelíbí, že je podle tvých slov takovej laxní a myslí si, že na sobě nemusí nic měnit, zatímco ty ano. To vypadá na takovou krizi z únavy, která přijde po tom první vzplanutí a pak má nastoupit ta pravá láska.  
Asi bys neměla na něj tak tlačit a počkat... takhle si o sobě myslí víc a má pocit, že tě ovládá a budeš tancovat jak on píská.
Takže Valentin se moc nepovedl? Každopádně ti přeji ať se vám to zase všechno spraví. :-)

2 Atyiya Atyiya | Web | 18. února 2014 v 22:37 | Reagovat

[1]: Ano, Valentýn byl na prd. Já byla doma a on byl v práci a pak jel ještě do školy, večer jsem mu napsala pěknou esemesku, na kterou mi neodpověděl a když pak volal, tak z něj nic zajímavého nevypadlo. To jsem si večer i pobrečela...
No, včera jsem u něj byla večer a přespávala a snažil se, bylo to milé a přesně to, co jsem postrádala. Teď jen, abyse vyvedlo alespoň to výročí :)

3 pavel pavel | Web | 19. února 2014 v 7:40 | Reagovat

[2]: Tak snad to byla jen taková malá krize a bude to už zase lepší, což ti přeji. :-)

4 Film Na hraně zítřka Film Na hraně zítřka | Web | 20. června 2014 v 20:02 | Reagovat

[3]: ja take

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama