Únor 2014

Detox jako blázen

28. února 2014 v 0:44 | Atyiya |  Ze života...
Ahoj, ahoj!

Slibovala jsem Vám nějaké informace o své nové práci. Takže když jsem šl na pohovor, název pozice byl Osobní wellness kouč. Moc mi to tedy neřeklo. S trochou fantazie jsem si představila nějakou práci ve fitku, spojenou se změnou životního stylu nebo něco podobného. Slibovaná byla práce na pár hodin týdně s pěknou odměnou a také jistý emoční příjem (pokud někomu pomůžete zlepšit zdraví, váhu či kondici, tak je značně vděčný a vy z toho taky máte radost). Přišla jsem na pohovor, ale nebyla jsem si moc jistá v kramflecích. Ze začátku to vypadalo dost zvláštně, ale nakonec mě ta představa zaujala.

Adoptuju dásně... zn. spěchá!

17. února 2014 v 1:34 | Atyiya |  Výdeptníček
Původně jsem Vám chtěla napsat o své nové práci, ale tam zatím všechno klape, takže se potřebuju vypsat spíš z akutnějších trablů.

Brno, jo Brno...

12. února 2014 v 1:09 | Atyiya |  Ze života...
Jak čas běžel, tak naše malá blogerka přešla z gymnázia na vysokou školu.

Docela jsem bojovala s volbou svého oboru a volbou školy celkově. Dlouhou dobu jsem nevěděla, co bych chtěla dělat. Tedy ano, chtěla bych fotit, ale škola mi v tomhle ohledu nepřijde až tak důležitá. V dnešní době na focení lejstro nepotřebujete a nejlépe se podle mě člověk v tomhle oboru zdokonalí sám. Nakonec mě zaujala Masarykova univerzita v Brně.

Čas na změnu

3. února 2014 v 2:58 | Atyiya |  Ze života...
Je to zvláštní... divné... podivné... nezvyklé... a pochybné...

... ale je to tak. Opět jsem zabloudila do blogových vod. Dnes jsem zkoukla a zhodnotila situaci na svých blozích. Na tomto, na jeho nástupci, ke kterému jsem ve skutečnosti nic moc nepřilnula a na jednom tajném, na který mi teď někdo nepovolaný přišel. :)
Rozhodla jsem se, že se vrátím, své důvody se pokusím osvětlit v zápětí. A proto projdu obsah těch blogů a smažu je, chtěla bych začínat s čistým štítem. Tady to taky trochu vyčistím, přeci jenom, stejně jako autorka, měl by i blog dospět a prezentovat se určitým způsobem.
V poledních pěti letech se stala spousta věcí, na mnoho z nich nejsem pyšná, ale za některé jsem skutečně ráda. Proto bych si ráda ze svých blogových začátků vzala to nejlepší a to, co se moc nepovedlo, bych si chtěla vzít jako inspiraci, abych se mohla poučit, být lepší a někam se dostat.

Nacházím se teď ve složitém období, je to jedna velká změna. Ale hlavní je můj dobrý pocit. Vím, že následujících pár měsíců bude důležitých a stejně tak i náročných, ale výsledek, bude stát za to. Když jsem na svůj starý blog znovu narazila a začetla se do starých článků, tak mě napadlo, že je to něco, co mi teď chybí. Nebudu si namlouvat, že mi to ještě pořád bude veršovat a psát, tak jako kdysi, ale psaní na blog je úžasné v jedné věci - člověk si nehorázně srovná myšlenky a spoustu věcí si ujasní. A třeba je zrovna tohle to, co mi teď chybí a co mi pomůže se dostat ještě dál.

Pokud mi při tom budete stát po boku, číst moje výplody a psát komentáře, tak to bude bezva.

Aty.